Дистанційне навчання. Праця (дівчата)

Творчі проекти дівчат 5-7 класів під час 
дистанційного навчання

ДІВЧАТА  УВАГА!
Завтра, 25.05.2020 останній день прийому фотозвітів виконаних проектів.
В вівторок 26.05. виставляю семестрові і річні оцінки.


УВАГА!
Дівчатка з 15 травня 2020 року стартує безстроковий проєкт «Маска заради життя».
Завдання челенджу: на тлі поширення епідемії коронавірусу звернути увагу на важливість проблеми носіння маски як під час карантину, так і після його завершення, а також відповідального ставлення до свого здоров'я та здоров’я своїх близьких.
Для того, щоб убезпечити себе та оточуючих, пропоную  виготовити багаторазову маску самостійно в домашніх умовах. Ви самі можете попіклуватися про ступінь її захисту та дизайн, тоді ваш виріб буде ще й модним та стильним. Виготовити можна як за допомогою швейної машини, так і вручну.
Візьміть участь у челенджі! Пошийте маску (а можливо ви вже її виготовили) та зробіть фото, на якому ви в масці і перешліть його на електронну адресу: luda.ivanova070@gmail.com

 Подбаємо про себе та про тих, хто нас оточує разом! Пам’ятаймо: саморобні маски потребують ретельного догляду та обережного носіння!
Майстер-класи щодо виготовлення масок різних моделей ви можете знайти за посиланнями:
-         https://youtu.be/AP-0tYR7kr8 ;
-         https://youtu.be/b68DsUaZFN4 ;
-         https://youtu.be/aYKUwwQXyqI .

Участь в проекті за бажанням, але хто прийме участь, отримає оцінку.

5 КЛАС
Дивись за посиланням: Творчий проект "Фоторамка, виготовлена із картону"


6 КЛАС
Дивись за посиланням: Творчий проект "Виготовлення топіарію із серветок"


Увага! Дівчата чекаю фотозвіти ваших творчих проектів
(на фото повинні бути ви з роботою в руках): 
5 клас "Дерево із бісера на дротяній основі";
6 клас  "Подушка - іграшка";
7 клас "Килимок для тварин". 
Фотозвіт відсилаєте на електронну адресу:
luda.ivanova070@gmail/com

5 – 6  класи.
Декупаж – як вид декоративно-прикладного мистецтва.

Декупаж (фр. decouper – вирізати) – декоративна техніка по тканині, посуді, меблям, що полягає в скрупульозному вирізанні зображень з паперу, які потім наклеюються або прикріплюються іншим способом на різні поверхні для декорування.
    Витоки декупажу – у Середньовіччі. Як вид мистецтва він перший раз згадується наприкінці XV століття в Німеччині, де вирізані малюнки почали використовувати для того, щоб прикрашати меблі. Пік захоплення цією технікою настав у XVII столітті у Венеції, коли в моду ввійшли меблі, інкрустовані в китайському або японському стилі. Венеціанські майстри вирізали зображення, наклеювали їх на поверхню меблів і вкривали для захисту кількома шарами лаку.
     Шляхом такої аплікації меблярі  імітували дорогі східні інкрустації, що було значно дешевше, однак, користувалося не меншим попитом. Згодом це мистецтво в Італії стало іменуватися «мистецтво бідних». Нині такі меблі вкрай рідкісні і коштують  дуже дорого, і цей стиль наслідують багато сучасних меблевих дизайнерів.
    Декупаж був дуже модний при дворі французького короля Людовіка XVI. Марія Антуанетта і її придворні дами використовували для прикраси роботи Ватто і Фрагонара, знищені пізніше під час Великої французької революції.
В Англії декупаж увійшов у вжиток широких верств населення за Вікторіанської епохи, коли у великій кількості з’явилися аркуші з друкованими колекціями для вирізання, і декупаж потрапив майже в кожен будинок. До середини XIX століття це захоплення стало масовим. В основному для робіт використовувалися сентиментальні мотиви – зображення квітів, пасторальних сценок, фігурок і янголят. З Англії декупаж у якості хобі поширився в Америці, де був дуже актуальним у період між Першою і Другою світовими війнами.
     Зараз ця старовинна техніка знову стала модною і поширена в різних країнах для декорування сумочок, капелюшків, підносів, ялинкових прикрас, сонячних годинників, скриньок, посуду, святкових упаковок тощо, а також при створенні ексклюзивних предметів інтер’єру, при оформленні одягу і виготовленні модних аксесуарів.
     У нашій країні інтерес до декупажу виник на початку XXI століття  і цей вид творчості нашій країні набув масового поширення.
      Зараз до традиційної техніки додався декупаж з серветок, з тканин і на тканинах,  впроваджені комп’ютерні інновації, що дають змогу використовувати тривимірний декупаж.
       Різноманітність матеріалів, що з’являються в магазинах, дає змогу декорувати будь-яку поверхню: свічки, кераміку, тканину, дерево, метал та інше. А використання різних технік, таких як позолочення, зістарення, художній декупаж, об’ємний декупаж (із застосуванням моделюючої маси та інших матеріалів) дають необмежений простір у творчості.


Творчий проект «Оздоблення пасхальних яєць в техніці «декупаж»».

    Як відомо, на Великдень прийнято фарбувати яйця і обдаровувати ними рідних, друзів, гостей, а також залишати в церкві, подавати жебракам. А чи замислювалися Ви, як і коли виникла ця традиція?
     На жаль, достеменно невідомо, чому фарбують яйця на Великдень, але є кілька легенд, що пояснюють це дійство.
     Після воскресіння Ісуса Христа його учні і послідовники розійшлися в різні боки, повідомляючи людям радісну звістку. Марія Магдалина прийшла до римського імператора Тиберія, щоб розповісти про диво і йому. Так як на зустріч з імператором не можна було приходити з порожніми руками, Марія Магдалина принесла символічне приношення: куряче яйце. Тиберій вислухав жінку, але не повірив її словами, сказавши, що воскресіння Ісуса Христа так само неможливо, як перетворення яйця з білого в червоне. І в ту ж мить яйце, принесене Марією Магдалиною, стало червоним ...
      З тих пір на кожну Великдень люди фарбують яйця на знак віри в Господа і в пам'ять про День відродження. Також вважається, що червоний колір яйця символізує колір крові Христа, який віддав життя в порятунок людей.
      Інша легенда пояснює традицію фарбування яєць на Великдень тим, що Діва Марія, розважаючи немовляти Христа, теж фарбувала яйця.

      А ми робимо це, пам'ятаючи, що Великдень - це відродження, це нове життя і світла, чиста радість.
      Ще одна легенда розповідає про те, що після страти Христа іудеї зібралися на трапезу, складається зі смаженої курки і варених яєць. Обідають згадали, що через три дні Ісус Христос воскресне, на що господар будинку заперечив: «Це станеться тільки після того, як смажена курка оживе, а яйця стануть червоними». І в ту ж мить курка ожила, а яйця поміняли колір.
      Згідно з цією легендою фарбування яєць - це символ віри людей у ??диво воскресіння Христа, символ подолання сумнівів.
      Існує і дуже прозаїчна версія виникнення традиції фарбувати яйця . Природно, під час посту яйця їсти не можна, і люди їх відварювали, щоб зберегти до Великодня. А для того, щоб відрізнити варені яйця від сирих, у воду при варінні додавали лушпиння цибулі або будь-який інший натуральний барвник.
Згодом яйця стали фарбувати не тільки в червоний колір, проте - що сперечатися? - Цей колір залишається найпопулярнішим, самим традиційним і символічним.
Електронні джерела:

 Завдання.

Оздобити пасхальні яйця за допомогою техніки «декупаж», зробити фото , підписати прізвище і імя, вказати клас і відіслати на електронну адресу
до 19.04. 2020   luda.ivanova070@gmail.com

Як зразок дивись відео за посиланням:





5 КЛАС
Творчий проект «Виготовлення дерева із бісеру
на дротяній основі».
    1. На протязі карантину ви працюєте над проектом, який розпочали під час навчального процесу в школі.
 2. Після канікул приносите готовий виріб.
     3. Як зразок дивись відео за посиланням:      

6 КЛАС
Творчий проект «Пошиття диванної подушки-іграшки
машинним способом».
    1. На протязі карантину ви працюєте над проектом, який розпочали під час навчального процесу в школі. 
     2. Після канікул приносите готовий виріб.
     3. Як зразок дивись відео за посиланням:

7 КЛАС
Творчий соціальний проект «Вязання спицями
килимка для тварин».
    1. На протязі карантину ви працюєте над проектом, який розпочали під час навчального процесу в школі. 
     2. Після канікул приносите готовий виріб.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар